خانهارکید مهرمحصولاتاخبار و رویدادهادانلودهاخدمات پس از فروشتماس با مابلاگ
رویدادها

صعود به قدرت و استقامت

 استپ میل (بالا رونده) سری 550 و قابلیت تنظیم ارتفاع
یک گام بالاتر

اگر تصور می کنید تریدمیل، دوچرخه یا الیپتیکال تنها راه برای تقویت استقامت قلبی، تنفسی هستند باید بدانید که در اشتباهید. در ادامه خواهید دید اینتنزا استقامت و قدرت را در یک دستگاه ارایه می دهد .
استپ میل (بالارونده یا کلایمبر) دارای پلکان هایی است که به دور یک محور می چرخد و بالا رفتن واقعی از یک پله را شبیه سازی می کند.
برای بیش از 20 سال، مربیان کوهنوردی به عنوان یکی از موثرترین روش ها برای قدرتمند ساختن عضلات پایین تنه و افزایش آمادگی قلبی، تنفسی استپ میل را معرفی می کردند. مزایای آن قطعا غیرقابل انکار است. اما تا به امروز جامعه هدف همواره محدود بوده است.
و امروز اینتنزا سری ce550 را معرفی می کند : اولین بالارونده با قابلیت تنظیم ارتفاع در            جهان.
در هر سطح از تناسب اندام که باشید بالارونده اینتنزا برای شما طراحی شده است. طراحی هوشمند اینتنزا به کاربر این امکان را می دهد تا از بین 20  ارتفاع گام مختلف، ارتفاع مناسب را انتخاب کنید.
اگر قصد دارید پس از یک یک عمل جراحی انعطاف پذیری سابق را بدست آورید ، یا خود را تحت فشار یک تمرین در محدوده ای جدید بگذارید ، اینتنزا به شما این امکان را می دهد تا شدت تمرین خود را با استقامت قلبی، تنفسی و محدوده حرکتی منحصر بفرد خود هم تراز کنید.
در کار با استپ میل واقعا باید پاهای خود را بلند کنید، مثل اینکه در حال بالا رفتن از پله های حقیقی هستید. در تمرین با استپ میل می توانید شدت را با افزایش سرعت حرکت پله ها و یا افزایش ارتفاع بیشتر کنید. این حرکت بالا رفتن پله را شبیه سازی می کند. این حرکت بالا رفتن پله را شبیه سازی می کند ، مثل اینه وزنه اضافی با خود حمل می کنید. حتی برای افزایش فشار تمرین می توانید از جلیقه هایی هایی که وزنه اضافی به آنها متصل می شود استفاده کنید و وزن بیشتری را بر پا تحمیل کنید.
توصیه مهم :
در صورتی که دارای مشکلات مفصلی به خصوص در ناحیه زانو هستید قبل از استفاده از استپ میل با پزشک خود مشورت کنید.
هر بار که گام بر می دارید زانو را به اندازه کافی بالا بیاورید تا از اعمال فشار نامناسب به زانوها ممناعت کنید .

orchid-steper-intenza1.jpg

orchid-steper-intenza2.jpg  orchid-steper-intenza3.jpg

                                                 orchid-steper-intenza4.jpg
1395/02/28

صعود به قدرت و استقامت
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت ارکید مهر می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد.
Developed by Firenet.

Valid XHTML 1.0 Transitional